Handpainted Модерен Нов Ѕид Уметност За Домашна Декорација Нови Г-дин Куче Слики на Платно Масла Како Најдобар Подарок Висок Квалитет
Ново - 49 %

Handpainted Модерен Нов Ѕид Уметност За Домашна Декорација Нови Г-дин Куче Слики на Платно Масла Како Најдобар Подарок Висок

Залиха
DEN 1200.00
DEN 612.00
Износот:

Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветен пакет.За нас : Добредојдовте на нашата продавница! Опис на производот ве Молиме да ги прочитате УСЛОВИТЕ под внимателно пред да го стави на ред.Вашето задоволство е наша извршување.Јас ќе се прошири време до можеш парцели
2. Материјали/ Медиум : Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои Маслото на Платно Со Масло, Боја или Акрилна Боја
Не се печати, Не, постер, Hand Paint на Платно Гаранција : 100% Рака Насликани од страна на Стручен Изведувач различни сликарски техники Detail /Рамка без рамка,само платно Ако ви треба рамка за бесење,
Ве молиме контактирајте со Нас, Ние Обезбеди Сопствен Сервис Техника : 100% рака обоен, различни сликарски техники Забелешка : Бидејќи секој сликарство ние продаваме е 100% рака насликани од страна на индивидуални уметници, сликата што сте ја примиле, може да има некои мали варијации од сликата се прикажани на оваа листа, но ќе се поинаку исти.Сега ние ви нудиме epack,EMS,DHL,TNT, како и Кина пост воздух mail превозот методи.5 см)
ако сакате anothers големина ,pls контактирајте ме.Ако не добијат парцели пред цел затворени,контактирајте ме. Ако ви треба сликарство на други големина, ве молиме не двоумете се да ги споделите со мене познато. Сликата ќе биде испратена во силна и безбедна носила. Наплата 1.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни даноци на трошоците.Во моментов ние accpet на услови за плаќање како што следи : Преглед,Запад Унија,Bleue,Postepay, Банкарски Трансфер, QIWI паричник. Плаќање 1.По добивањето на пакетот, ние ви вратат imediately.Точно & детални превозот адреса треба да се покажа дека кога ќе го поставите цел. Продавачот не е одговорен за било каква загуба или штета.Ако примите парцели скршени или не се добри,контактирајте ме.Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и можете да изберете омилен превозот методи пред да плаќаат. Слика Големина/Цена : (1inch=2.Ве молиме потврдете го цената и други детали со снабдувачот, пред да се изврши плаќање.ние ќе се најде добар начин за да се реши проблемот Повратни информации 1.Сите целосна наплата ќе се издаде ако предмети се враќаат во првобитната состојба.
Увозни давачки, Ние не ја полните вашата никакви дополнителни даноци. МЕШАНИ ЦЕЛ Е ДОСТАПЕН, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС.Ако пакетот е оштетен кога ќе ја добијат, ве молиме да одбие да го потпише.Pls контактирате со нас за побрзо ако не сте го примиле пакетот рок од 60 работни дена по испорака и ни овозможи 3to7 работни дена за да ја проверите undelivered пратката пред да се издаде наплата и испраќање на замена.Ве молиме ни e-mail пред вашите негативни повратни информации или неутрален повратни информации или спор на сајтот, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот побрзо и да се направи сте задоволни со бизнис. Ве молиме не ја пропуштајте оваа можност да ги добиете овие совршен слики! Вистински Висок Квалитет 100% рака-насликани маслото на платно од страна на нашите сопствени одлични уметници! Не се печати, постер или платно трансфер! Овие уметнички дела не само што е одлично за домашна декорација но исто така и прекрасен подарок за вас или за вашите пријатели! Тие ќе ви донесе повеќе среќа и добра среќа! Испорака : 1.

Декларираните карактеристики

Големина (Инчен):
12x12, 16x16, 20x20, 24x24, 28x28
Бренд Име:
MYT
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
Yes
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Животните
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Апстракт
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
0140
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликање Големина:
cm
Тип:
Handpainted

Поврзани производи