EMERSON 1000D Molle Капка Нога Комунални Половината Торба Торбичка Coyote Браун /MC/KH/AOR1/AOR2 /FG Тактички Половината Пакети
Ново - 0 %

EMERSON 1000D Molle Капка Нога Комунални Половината Торба Торбичка Coyote Браун /MC/KH/AOR1/AOR2 /FG Тактички Половината Пакети

Залиха
DEN 1526.40
DEN 1526.00
Износот:


EMERSON 1000 D Molle Капка Нога Комунални Половината Торба Торбичка Coyote Браун /MC/KH/AOR1/AOR2 /FG Тактички Половината Пакети
Детали
КАРАКТЕРИСТИКИ :
Направени од страна на 1000 D Cordura најлон, со неверојатно издржливи својства, што го прави поотпорен на вообичаените носат и солза.
1" molle webbing за прикачување пошта и додатоци.
Можност да прикачите на должност појас и се зацврсти на ногата.
Може да се закачите на било molle webbing вест, торба или ранец..итн.
Главната преграда со велкро запечатени мали џеб внатре.
1 голема патент за лесен пристап и 1 помали депонија патент.
Прилагодливи велкро капка нога рака.
Може да се користи како алатка торбичка или депонија торбичка.
боја,MC,KH,CB,AOR1,AOR2,FG
ДЕТАЛИ :
Материјал - 1000 D Cordura
Тежина - 300g
Среќен шопинг и среќен расположение!

Декларираните карактеристики

Тип на спорт:
Лов
Бренд Име:
emersongear
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
EM8347

Поврзани производи