VC-ДАМА Tassel Триаголник Обетки Уво ткаенината Клип на Обетки Едно Парче Претерани Earring Манжетни За Жените Панк Готски Накит 3d5
Ново - 20 %

VC-ДАМА Tassel Триаголник Обетки Уво ткаенината Клип на Обетки Едно Парче Претерани Earring Манжетни За Жените Панк Готски Накит

Залиха
DEN 122.88
DEN 98.00
Износот:


10641142253112901 јули Нови Уво Манжетни за Лето US $ 1.75 /парче US $ 1.69 /парче US $ 1.83 /парче US $ 1.76 /парче US $ 1.71 /парче US $ 1.84 /парче US $ 1.85 /парче US $ 1.83 /парче
Оваа обетки е продаден од страна на еден дел за едно уво само !
треба уво дупка
Детали на екранот :
Модел шоу :
1. Ние сме бесплатен превозот за сите на нашите предмети на светот
2. Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција. 3. Кога ќе го поставите цел,pls остави порака за ?декларираната вредност?,Нашата цена не вклучува taxe,ДДВ,или други hiden трошоци.Да се обезбеди да се плати минимален данок, ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност.
1. Aliexpress прифаќа следниве начини на плаќање : Visa,Mastercard,QIWI,Western Union и Т/Т(банкарски) 2. Купувачот Заштита : Aliexpress само ослободување на плаќање за нас откако ќе се потврди доставувањето на вашата нарачка. следете го линкот : http : //help.aliexpress.com/categories_Payment.html ќе знаете повеќе за плаќање во aliexpress
1. Ако производите не се исти како desription или скршен во транзит. Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас. 2. Ако не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена 3. Можете да не контактирате преку Trademanger или не оставајќи ни порака на aliexpress или e-mail на нас, Ние ќе одговориме во рок од 24 часа. и во рок од 36 часа за Викендот

Декларираните карактеристики

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Earring Тип:
Клипот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Панк
Обликотшема:
триаголник
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
FY031
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
VC-LADY

Поврзани производи