Новите Европски High street Дама Облечи Мода Маскирани Сомот Фустан Зелени Мини Фустан HJH1259
Ново - 15 %

Новите Европски High street Дама Облечи Мода Маскирани Сомот Фустан Зелени Мини Фустан HJH1259

Залиха
DEN 1263.36
DEN 1074.00
Износот:


Големина XS / cm S / cm M / cm L / cm Биста 92 96 100 104 Должина 87 88 89 90 Ракав 58 59 60 61 Рамо 40 41 42 43
Answer : ___________________________ NOTE :
1. Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики.
2. Големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери.
Следниот ден почна да акции по плаќање,испорака на стоки во рамките на 3 дневна,ние треба некое време, бидејќи стоката треба да биде подготвен за инспекција.
(1) Ако приемот на стоката наоѓање на квалитет имаат проблем или нашиот грешка доведе до испрати на погрешен стоки, Ние би сакале да разменат ова за вас.Ве молиме контактирајте со нас.
(2) Откако ќе се примени, но не ви се допаѓа тоа, ќе можат да аплицираат за враќање ! Враќање на стоката мора да бидат нови и некористени, не се мијат, не може да биде вештачки оштетен, мора да се задржи на пакување и оригинални додатоци заврши.
(3) Ние се придаваат големо значење на квалитетот, стручните луѓе да го проверат квалитетот, еден по еден пред пакет,па ние сме многу сигурни во квалитетот!
(4) Нашата понуда на стоки, од производителот произведува,така што не постои автентично и unoriginal,она што може да го направи само за да се обезбеди quanlity и дизајн, ситни дефекти како што се стрижат тема завршува може да постои, ве молиме да ни даде повеќе разбирање,но ние и ветуваме дека ние ќе ги провери внимателно пред пратката,обидете се да биде совршено !
(5) Имаме гаранција за нашиот сите фотографии се сцена снимање, она што го гледате е она што ќе добиете,но не ја отфрли постоењето на бојата разликата,како и секој екранот е различен,пријател, кој е посебен ум ве молиме внимателно пука боја.ВИ БЛАГОДАРИМЕ!

Декларираните карактеристики

Големина:
XS, S, M, L
Пол:
Жените
Број На Модел На:
HJH1259
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Силуета:
А-Линија
Стил:
High Street
Половината:
Империја
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
CHBBLF
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Материјал:
Сомот
Деколте:
Маскирани
Сезоната:
Есен
Декорација:
Sashes

Поврзани производи