ELECALL 6pcs/многу Челик Лемење им помогне на Сида Алатка Сет за Поправка Алатка за Поставување на Електронски Компоненти Заварување Мелење Чистење алатки
Ново - 14 %

ELECALL 6pcs/многу Челик Лемење им помогне на Сида Алатка Сет за Поправка Алатка за Поставување на Електронски Компоненти Заварување

Залиха
DEN 295.20
DEN 254.00
Износот:

Elecall само продаде алатки кои се worh колекција живот за вас. Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет!
Овој збир на алатки, посветена на интегрирано коло монтажа и демонтажа, прецизност електронски компоненти,
заварување, пескарење, чистење, обновување, итн.
Вклучувајќи нож, вилушка, Reamer, Клип чекање, Четка, Игла Спецификации :
Боја : Сина
Главен Материјал : Метал & пластични Пакет вклучува ( 1 * 6 in1 Алатки) : 1 x Лемење Помогне Нож
1 x Лемење им Помогне на Вилушка
1 x Лемење Помогне Reamer
1 x Лемење им Помогне на Чип Задржете
1 x Лемење им Помогне на Четка
1 x Лемење им Помогне на Игла

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
ELECALL
Тип:
Рака Алатка Делови
Број На Модел На:
6in1
Вклучени:
6 компјутери
Материјал на совет:
Хром-vanadium Челик
Материјал на рачка:
Високо квалитетни PP
функција 1:
им помогне за лемење
fucntion 2:
Поправка На Алатки
Fucntion 3 :
Челик железо алатки додатоци

Поврзани производи