4 40Teeth 110mm Кружни пили Ножеви 110*1.7*20mm TCT Видов Ножеви За Електрични Видов Сечење Дрво, МДФ Иверица Понесе 20 или 16mm
Ново - 5 %

4 40Teeth 110mm Кружни пили Ножеви 110*1.7*20mm TCT Видов Ножеви За Електрични Видов Сечење Дрво, МДФ Иверица Понесе 20 или

Залиха
DEN 224.16
DEN 213.00
Износот:


110mm 4" Дрво Виде Ножот Дијаметар : 110mm Дебелина : 1.7 мм Понесе : 20 или 16mm Заби : 40 T
Можете да изберете 1, 2 или 3 парчиња пакет.
Бесплатен Превозот, вклучуваат Кина Поштенски превозот цена на Производот Слика
Нашите Услуги

Декларираните карактеристики

Надворешниот Дијаметар:
1 Парче 110mmX40T, 2 Парчиња 110mmX40T, 3 Парчиња 110mmX40T
Дупка Со Дијаметар Од:
20 или 16mm
Забите тип:
Сечење Дрво
Сечилото Материјал:
Карбид
Број на Компјутери:
1 Компјутер
Сечилото Тип:
Кружни Пили Ножеви
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
4 или 110mm
По завршувањето:
Други
Големина:
110*1.7*20mm*40T
Употреба:
Реновирање На Тимот
DIY Материјали:
Дрво

Поврзани производи