Секси Свадба Garters Ноќта На Вештерките Goth Тело Подигнат Еластична Нога Фетиш Чорапи Појас Кафез Suspender Ропство Подигнат Жартиера Појас
Ново - 20 %

Секси Свадба Garters Ноќта На Вештерките Goth Тело Подигнат Еластична Нога Фетиш Чорапи Појас Кафез Suspender Ропство Подигнат

Залиха
DEN 348.00
DEN 278.00
Износот:

Ако не сте задоволни со нашите производи , ве Молиме да не остави никакви негативни повратни информации пред да контактирате со нас.
Биста 80см-115cm
Под биста 70cm-110cm
O0550
O0551
O0552
O0553
L0022
L0023
L0024
L0025 жартиера е розова, и O0553 иста боја
L0022+O0550
L0023+O0551
L0024+O0552
L0025+O0553
Следната слика , ја Отворите директно можат да купат
Големина на :
1. Ние ќе го пријават како подарок и пониската вредност за да се избегне данок. Во спротивно, тоа ќе го направи некои разлики .
Што може да биде предмет на ДДВ, увозните давачки, даноци или царински давачки кои можат да бидат наметнати од страна на вашата влада.
Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна.
Ние ќе ги направиме сите ние може и да работат со вас за да ги реши сите проблеми. Ние гарантираме дека сите производи ќе be100% се проверуваат пред да се испраќаат надвор од нашата продавница. Ќе најде дека производите од нашата strore со одличен квалитет и прифатлива цена. Ние нудиме сите видови на различни пратката услуги за различни барање како што следи :
1 : Бесплатен превозот ,Кина пост воздух парцела. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави вашиот позитивен фидбек . Се обидува персоналот е биста големина е со големина по носењето невидливи долна облека.
ние не сме одговорни за било царинска такса.
Повратни информации :
1.
Вие сте одговорни за плаќање на било какви дополнителни трошоци за царинење. Сите нарачки се испраќаат во нашиот стандард пакување. Сите трошоци се должи на погрешни информации ќе биде дадена со себе. Доставува негативна повратна информација не е доцна ако проблемот не е решен.
3 : Non-бесплатен превозотDHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, Тоа трае околу 3-7 работни денови;
Нормално ние го избере кина пост како превозник, во исто време ние го задржуваме правото да се избере побрзо превозникот за вас.
Хроматските Аберации :
Поради светилка светло, дисплеј во боја отстапување, лични разбирање на различни бои, објектот може да постојат некои објавена фотографија,
Со овој проблем не припаѓаат на стока квалитет проблем, крајниот боја со вистинските стоки ќе преовладува.
Не изберете големина според вашата земја големина .
Ние го избере Кина, воздухот парцела бесплатен превозот превозникот приоритет. Ве молиме потврдете го на пратката начин и плаќање, и ние ќе брод на производи за да можете што е можно поскоро,
потоа ние ќе ви каже на следење на број;како и да е, вашиот предмет ќе се преземат добра нега кога ќе ја добијат. Ве молиме, изберете ја големината според вашата сопствена слика и се однесуваат на мерење дадовме на web .
Ако мора да го плати царинските давачки,. Понекогаш ќе биде одложен до 41-60 работа дена
Поради царинските или други проблеми, како што се локално време проблемот,
Па тоа е потреба вашата доволно трпение да чекаат на производи.
Во повеќето случаи, купувачот не треба да плаќаат никакви царински.
Вистински Снимање
Боја : Црна ( Можете да ги прилагодите тоновите на бојата и големината )
Ова е само една димензија , ако сакате, можете да кажете ми големината , јас ќе ви даде прилагодено .

Декларираните карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Garters
Бренд Име:
JLX.Се ПОДИГНАТ
Материјал:
Spandex
Број На Модел На:
S-L0023
Сексуално Сугестивна:
No
Непристојни Слика:
No
квалитет:
Многу добро
Големина:
All
Употреба:
Танц професионални носат
Потекло:
Кина
Ткаенини:
затегнувачка еластичноста на материјалот
Додатоци:
Хардверски Додатоци
Боја Стил:
Природна Боја

Поврзани производи