Candiway Секси Мини краток фустан ноќен клуб партија фустани Backless партија вечер Секс, Еротски, Облека Bodycon жените облека

Candiway Секси Мини краток фустан ноќен клуб партија фустани Backless партија вечер Секс, Еротски, Облека Bodycon жените облека

Залиха
DEN 499.20
Износот:


Опис : Состојба : 100% Сосема Нов и Висок quanlity Боја : Црна Само една големина слободни големина. Погодни за : ВИСИНА : 155~175 CM БИСТА : 30~37 INCHES = 77~100 CM ПОЛОВИНАТА : 26~30 INCHES = 66~80СМ КОЛКОВИТЕ : 30~38 INCHES = 76~102 CM Модел : Висина : 170cm; Тежина : 53 KG; Биста : 92cm(35inches); Половината : 62cm(25inches); Колковите : 96cm(36inches) Пакет : 1 X секси носат (едноставна пакување). Не се вклучени во градник и panty.
Candiway Секси Мини краток фустан ноќен клуб партија фустани Backless партија вечер Секс, Еротски, Облека Bodycon жените облека
Превозот : ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите. Превозот нормално трае 30 до 60 дена(руската Федерација 90days), додека ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови). Ако тоа се случи, само контактирајте со нашата служба за корисници, што ќе ви помогне да ги проверите и да го решат секој проблем. Ве молиме не се отвори спор пред тоа време ако пратката не пристигнување. Убаво комуникација е најдобар начин да се решат проблемите. Ви благодариме за вашата поддршка и доверба.

Декларираните карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Деколте:
Slash вратот
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
CBGC18200010
Бренд Име:
Candiway
Половината:
Империја
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Lanon,Памук,Микрофибер
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Силуета:
Обвивка
Сезоната:
Есен
Стил:
Секси & Клуб
Декорација:
Никој
боја:
Црна
функција 1:
Висок Квалитет на памук
Карактеристика 2:
Slash вратот
функција 3:
Ноќен клуб
карактеристика 4:
Многу Жешки Секси Жени Дами
Карактеристика 5:
мини краток фустан
Функција 6:
Допирање Мека
Карактеристика 7:
Backless
Функција 8:
bodycon жените се облекуваат

Поврзани производи