DJI OSMO 4K Камера 3-Axis Рачни Gimbal паметен Телефон Sunhood/Свитлива Худ 5.5 Инчен Сонцето Сенка за OSMO Додатоци

DJI OSMO 4K Камера 3-Axis Рачни Gimbal паметен Телефон Sunhood/Свитлива Худ 5.5 Инчен Сонцето Сенка за OSMO Додатоци

Залиха
DEN 239.04
Износот:


DJI OSMO 4 K Камера 3-Axis Рачни Gimbal паметен Телефон Sunhood/Свитлива Худ 5.5 Инчен Сонцето Сенка за OSMO Додатоци
Опис :
Објектот име : За DJI OSMO 4 K Камера 3-Axis Рачни Gimbal паметен Телефон Sunhood
Тежина : Околу 90g
Укината димензија : 18 X12 CM
Продолжување димензија : 18 X10 X12 CM
Погоден за : 5.5 инчен паметен Телефон
1x паметен Телефон sunhood
(Не вклучуваат DJI OSMO )

Декларираните карактеристики

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
DJI OSMO паметен Телефон Sunhood
Компатибилен Gimbal Модел:
DJI OSMO
Тежина (g):
65
Бренд Име:
SUNNYLIFE
Компатибилен Gimbal Бренд:
DJI
Пакет:
Пакет 1
Gimbal Додатоци Тип:
планината
Име на производ:
DJI OSMO 4K Камера 3-Axis Рачни Gimbal паметен Телефон Sunhood/
Модел:
Свитлива Худ 5.5 Инчен Сонцето Сенка за OSMO
Тип:
OSMO 5.5 Инчен Сонцето Сенка
Charater:
DJI OSMO 5.5 Инчен паметен Телефон Sunhood

Поврзани производи