[BYSIFA] Зима Долго Марами Жените Тренди Додатоци Чиста Свила Plaid Свила Шамија Shawl Нови Топло Бургундија Вратот Шамија 190*70cm
Ново - 21 %

[BYSIFA] Зима Долго Марами Жените Тренди Додатоци Чиста Свила Plaid Свила Шамија Shawl Нови Топло Бургундија Вратот Шамија 190*70cm

Залиха
DEN 681.12
DEN 538.00
Износот:


1.Материјал : 100% природна свила. 2.Големина : 190*70cm( ±3cm ). 3.Изработка : Печатење.
4.Боја : бургундија.
5.Погоден за : жените,девојка. 6.Моделот е 100% свила шамија, тоа е многу свиленкаста, и тоа е добро за кожата. Забелешка : овој модел е 100% свила Влакна, ако клиент треба,ние може да се направи тест за клиентот,во исто време,ние, исто така, се надевам дека клиентот ќе може да го пробате ако имате било каков сомнеж . тоа е повеќе од јасно.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Марами
Бренд Име:
BYSIFA
Материјал:
Свила
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Plaid
Стил:
Моден
Марами Должина:
>175cm
Марами Тип:
Шамија
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
BSH-OGS-03
Материјал:
100% свила mulberry
Големина:
190*70cm
боја:
бургундија
Тежина:
60-75g approximately
Ткаенини:
Чиста Свила organza
Погоден за:
жените,девојка
Занает:
растенијата печатење и двојно слоеви дизајн
Тип:
Шамија,Shawl,Обвива
Шема:
Plaid
Edge:
Деликатна Машина работ

Поврзани производи