100Pcs 1/4W Јаглерод Филм Отпорници Избрани за Полнење 1K Ohm 0.25 W 5% Јаглерод Филм Отпорници Отпор
Ново - 7 %

100Pcs 1/4W Јаглерод Филм Отпорници Избрани за Полнење 1K Ohm 0.25 W 5% Јаглерод Филм Отпорници Отпор

Залиха
DEN 18.24
DEN 17.00
Износот:


100 Pcs 1/4 W Јаглерод Филм Отпорници Избрани за Полнење 1 K Ohm 0.25 W 5% Јаглерод Филм Отпорници Отпор

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Smmnas
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
is_customized:
yes
Тип:
Регулатор На Напон
Примена:
Други
Состојба:
Нови

Поврзани производи