2017 Супер Симпатична Новородено Бебе Момче Девојка Срца Крст-врзани Мека Единствена Креветчето Чевли Спорт Против пролизгување Патики

2017 Супер Симпатична Новородено Бебе Момче Девојка Срца Крст-врзани Мека Единствена Креветчето Чевли Спорт Против пролизгување

Залиха
DEN 143.52
Износот:


Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!
Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели.
Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!
Материјал : ПВЦ
Боја : Како на сликата шоу
Стил : Симпатична
Големина : Одговара за 0-18 Months Бебе
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Она Што Ќе Добиете :
1 x Еден Пар На Бебе Чевли
Преглед :

Декларираните карактеристики

Бебе Возраст:
0-6 Месеци, 7-12 Месеци, 13-18 Месеци
Бренд Име:
Emmababy
Сезоната:
Сите Сезони
Пол:
Унисекс
Горниот Материјал:
PU
Шаблон Тип:
Polka Dot
Моден Елемент:
Крстот-врзани
Затворање Тип:
Чипка-Up
Outsole Материјал:
Памук
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци

Поврзани производи