2017 Мода Есен Молив се Облекуваат Жените, Црна, Црвена Женски Bodycon Фустан Vestido Дами Канцеларија Облекуваат Жените Облека Плус Големина 3XL
Ново - 48 %

2017 Мода Есен Молив се Облекуваат Жените, Црна, Црвена Женски Bodycon Фустан Vestido Дами Канцеларија Облекуваат Жените Облека

Залиха
DEN 921.12
DEN 479.00
Износот:

2017 Мода Есен Молив се Облекуваат Жените, Црна, Црвена Женски Bodycon Фустан Vestido Дами Канцеларија Облекуваат Жените Облека Плус Големина 3 XL 1. Материјал : Полиестер 2. Материјал на платно ви дава пријатно чувство. 3. Бои за избор : Црна, Црвена 4. Додатоци : Жените Фустани 5. Големина : S/M/L/XL/XXL/XXXL ве Молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење, бидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина натпревари на оваа група (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)
Известување
1.Таму може да се 1-3cm случајни грешки поради прирачник за мерење.
2.Сите фотографии се прикажани се 100% реално. Овие photes се земени од себе. Но, не може да биде малку боја сенчење, бидејќи на различни монитори и светлина состојба.
3.Генерално, повеќето од нашите производи се во парк, вашата цел ќе биде предаден во рамките на 1-3 работни дена по вашата исплата е потврдена од страна Aliexpress . Но, може да има некои топла производи што се трајно надвор од акциите, ние ќе го контактот што ПОБРЗО да побара продолжување или промена други предмети или некој од вашиот предлог.
Трговија на големо
1. Нашите производи поддршка на големо, ве Молиме контактирајте со нас прво, ако ви треба голема цел, ние ќе ви ги даде голем попуст .
2. Ако ви треба измеша нарачки, ве молиме контактирајте со нас пред да заврши на плаќањето, затоа што од нас може да ви даде повеќе попусти .
3. Нашите производи се произведени во Кина, продукција на центарот; ќе можат да уживаат највисок попуст .
4. Овој производ е направен од висок квалитет.
Feed Врати
1. Ние можеме да се осигура дека нашите производи се внимателно проверени пред превозот надвор, па можете да веруваат дека квалитетот.
2. Многу го цениме дека ќе може да ни даде пет ѕвездички, додека да се добијат производи. Ви благодарам многу!
Политика На Враќање
1. Сите производи, кои се испраќаат во земјата може да се врати, како додека тие се неискористени и во совршена состојба. Без прашања праша!
2. Ние ќе плати за испорака надоместок, доколку постои било каков квалитет или погрешно испраќање објекти.
3. Ние нема да го прифати предмети кои се намерно уништени од страна на човечкото однесување.
4. Ние го продолжи рокот за плаќање на побарувањето од редовни 7 дена, 15 дена по денот на приемот на предмети; ве молиме контактирајте со нас пред да ја испратите назад.

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Бренд Име:
Liva девојка
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
HL010503007
Шаблон Тип:
Флорални
Сезоната:
Есен
Деколте:
Стенд
Половината:
Империја
Силуета:
Молив
Декорација:
Патентите
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Канцеларијата Дама
Материјал:
Полиестер
боја:
Виолетова, Црна, Црвена
Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
клучни зборови:
Жените се облекуваат
Клучни зборови 1:
Aumtun Фустан
Клучни зборови 2:
Молив Фустани
Клучни зборови 3:
канцеларија фустан
Клучни зборови 4:
Женски Bodycon Фустан
Клучни зборови 5:
Жените Облека
Сезоната:
Есен
Боја Стил:
Природна Боја

Поврзани производи