Висок квалитет на Сопствени Направени 30cm Војска Униформа мечето Кадифен Играчки kawaii Кадифен Имајте Војник Препарирани Животни Кадифен Играчки за Момчиња Подарок

Висок квалитет на Сопствени Направени 30cm Војска Униформа мечето Кадифен Играчки kawaii Кадифен Имајте Војник Препарирани Животни

Залиха
DEN 1248.00
Износот:


Материјал : кадифен+Памук Додатен : високо квалитетни PP памук, Големина : висина : 30 CM Пакување : OPP вреќа, Присутни на трибината. Совети : На главата и екстремитетите на мечка може да се претвори. Облеката може да биде симната .

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека,Модел
Животни:
Мечка
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Возраст Опсег:
> 6 години
Број На Модел На:
Униформа
Форма:
Слика Статуа
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Пол:
Момчиња
Предупредување:
да се чува далеку од оган
Бренд Име:
BOMELON
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Кадифен
Пакување:
OPP вреќа
совети:
Главата и екстремитетите може да биде претворен

Поврзани производи