2017 нови Лабава џемпер женската мода џемпер поставите есен чипка openwork краток есен боја на кошула женски
Ново - 50 %

2017 нови Лабава џемпер женската мода џемпер поставите есен чипка openwork краток есен боја на кошула женски

Залиха
DEN 1295.52
DEN 648.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Дебелина:
Стандард
Тип На Објект:
Pullovers
Материјал:
Lycra
Бренд Име:
Shijiaen
Број На Модел На:
100
Стил:
Канцеларијата Дама
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Состав:
100
Облека Должина:
Краток
Декорација:
Чипка
Затворање Тип:
Појас
Техника:
Компјутер Плетени
Материјал Состав:
Другите 100%
Статија број:
LK0123TZ
Облека верзија на видот:
Директно
Функционална:
Пријатна топла
Ткаенина Содржина:
95% или повеќе
Применливи Возраст:
Од 18 до 24One целосна година на животот

Поврзани производи