Бесплатен Превозот Нови Жени Мажи Секојдневен Чорапи Писмо Ако Можете Да Ја Прочитате Оваа Донеси Ми Една Чаша Вино Унисекс Божиќ Чорапи
Ново - 8 %

Бесплатен Превозот Нови Жени Мажи Секојдневен Чорапи Писмо Ако Можете Да Ја Прочитате Оваа Донеси Ми Една Чаша Вино Унисекс

Залиха
DEN 133.92
DEN 123.00
Износот:

Ако не го добиете вашиот објект на време,
ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.100% money-back Загарантирани!
Сите производи ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето. Ви благодариме за вашето разбирање.
1 инч = 2.Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!
Квалитетот е на прво со најдобра услуга.
Објектот ќе биде испратена до купувачот Ebay превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса на Ebay пред се плати преку paypal. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Испорака Метод :
Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост , Тоа ќе потрае 15-25 работни дена од пратката датум. клиенти сите се наши пријатели. Ве молиме овозможи 1-2 работни дена за нас да одговор. Ако ви треба изразат превозот услуга, ве молиме контактирајте со нас пред цел(Телефон мора да се for international express превозот, Ако треба изразат превозот услуга, ве Молиме имајте во вашиот Телефон кога на вашата исплата.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет! Материјал : Памук мешавина
Големина : Една големина Има 2-3% разлика според упатство за мерење.Ако објектот е избега од преработка на поштенски,Купувачот има до 14 дена од денот на приемот за
размена на нова.
Ние го прифаќаме само Pay Pal за плаќање. Тоа ќе трае 7-12 работни дена од пратката датум.
Она што Ќе Добиете за : 1 пар * Чорапи
Преглед :
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Ве молиме бидете сигурни дека ќе имате валидна/потврди Pay Pal сметка пред наддавање
Сите Pay Pal Плаќања мора да биде Потврден (Испорака и наплата адреси мора да одговара)Плаќање потребно е во рок од 7 дена од денот на аукцијата завршува
Не-плаќање спорот ќе биде automaticcally отвори ако целосна исплата не е примено по 14 дена од денот на аукцијата.
Предметите ќе бидат испратени од страна на USPS во САД, Апсолутно Безбедно! СЕКОЈ ПАКЕТ ИМААТ СЛЕДЕЊЕ НА БРОЈ .
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Врати се прифати, во рок од 14 дена по купувачот примање на стварта.
Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 точка 2 точка ниска НСД или да се отвори било која спорови за Paypal, и Ebay, ве молиме да ни даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби.Сите превозот обвиненија за вратени производи се да се плати од страна на купувачот,ве Молиме контактирајте со нас за враќање адреса
Ние остави позитивен фидбек за вас по добивањето на плаќање. Вашето мислење е многу важно за нас, позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД е високо ценет. (Со исклучок на contrived damagement или misusage).)
Shiping Време :
Сите предмети ќе бидат испратени до вас во рок од 3 работен ден (во работни денови - понеделник до петок) исплата е расчисти на продавачот страна
Проценето време на испорака
Меѓународниот пакет трае околу 15-20 дена да брод на дестинација; Од поштата минатото превозот статистички извештај, тука подолу е доаѓањето олово време перформанси табела за некои земји, што е за купувачот референца само.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
Бренд Име:
hirigin
Дебелина:
Стандард
Шаблон Тип:
Писмо
Sock Тип:
Повик
Материјал:
Памук Мешавини
Објектот Должина:
as the photo show
Број На Модел На:
Чорапи

Поврзани производи