AOSSVIAO 2018 Пролет Високо Еластична Плетени Џемпер Жена Секси V Деколте, Жените Џемпери И Pullovers корејски Долг Ракав Повлече Femme
Ново - 37 %

AOSSVIAO 2018 Пролет Високо Еластична Плетени Џемпер Жена Секси V Деколте, Жените Џемпери И Pullovers корејски Долг Ракав Повлече

Залиха
DEN 806.40
DEN 508.00
Износот:


КУПИ СЕГА
КУПИ СЕГА
КУПИ СЕГА
КУПИ СЕГА
КУПИ СЕГА
КУПИ СЕГА
КУПИ СЕГА
КУПИ СЕГА
Рамо : 28-36cm Биста : 68-90cm Ракав Должина : 50cm Должина : 50 cm
КУПИ СЕГА
КУПИ СЕГА
КУПИ СЕГА
КУПИ СЕГА
КУПИ СЕГА
КУПИ СЕГА
КУПИ СЕГА
КУПИ СЕГА

Декларираните карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Состав:
жените пот
Бренд Име:
AOSSVIAO
Sleeve Стил:
Редовни
Техника:
Станот Плетени
Облека Должина:
Редовни
Тип На Објект:
Pullovers
Дебелина:
Стандард
Јака:
V Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Акрилик,Памук
Декорација:
Никој
Затворање Тип:
Никој
Број На Модел На:
џемпер
Стил:
Повик
боја:
Бургундија Зелена Сина, Црна Каки Сива Пурпурна Бела Розова
Број На Модел На:
0922
Големина:
One size
AOSSVIAO:
100% Вистински објект puctures
Сезоната:
Пролет, есен зима
Клучни зборови:
жените џемпери и pullovers се повлече femme
Стил:
Моден

Поврзани производи