Индустриска машина за шиење делови рамен автомобил presser нога машина за шиење околу мерач-челик двојно водич род менгеме P723

Индустриска машина за шиење делови рамен автомобил presser нога машина за шиење околу мерач-челик двојно водич род менгеме P723

Залиха
DEN 57.60
Износот:

Индустриска машина за шиење делови рамен автомобил presser нога машина за шиење околу мерач двојно водич род менгеме P723 Челик двојно водич род машина за шиење presser нога P723 Позиционирање мерач за компјутер рамен автомобил presser нога ниво Користи : Можете да се префрлате помеѓу левата и десната водичи, така што шиење да се одржи на фиксна дистанца е повеќе права. Се применуваат за било кој бренд на правата од индустриска машина за шиење и компјутерски рамен автомобил употреба

Декларираните карактеристики

Тип:
Машина За Шиење Делови
Употреба:
Машина За Шиење Делови
Материјал:
Matel

Поврзани производи