Оригиналниот Piececool германски IV Резервоарот P037-S Модел DIY 3D Метал Монтажа Ласерски Сече Загатка Играчки Воена Серија 2 листови

Оригиналниот Piececool германски IV Резервоарот P037-S Модел DIY 3D Метал Монтажа Ласерски Сече Загатка Играчки Воена Серија

Залиха
DEN 556.32
Износот:

modname=products&cols=5&colspace=10&rowspace=10&show Name=true&show Price=true САД $9 modname=ckeditor информации за Производот
Овој германски IV Резервоарот 3 D Загатка ослободување на 06,2014 од Piececool.
Спецификации :
Тема : Инсекти Серија
Име : германски IV Резервоарот
Модел : P037-S
Материјал : не ' Рѓосувачки железо
Тежина : 200g
Големина : L x 5.5 W 4 х Х 4 см
Боја : Сребрена
Количината на Загатка : 2pc
Возраст : 14+
Степен на тежина : 4
Пакување : Железната Кутија
Функција :
Оригиналниот дизајн,Без лепак потребни.
Состојба : 100% сосема нов и добар квалитет.
Неверојатни детали и прекрасен DIY искуство.
Answer : ___________________________ Note :
Мали делови треба да се чуваат подалеку од деца под 3 години.Бидете внимателни на остри делови!
Пакет Се Вклучени :
1 x Piececool германски IV Резервоарот P037-S 3 D DIY Загатка Играчка
1 x Упатството за
modname=products&cols=5&colspace=10&rowspace=10&show Name=true&show Price=true US $119

Декларираните карактеристики

Стил:
Воени
Предупредување:
Мали делови треба да се чуваат подалеку од деца под 3 години.
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
P037-S
Бренд Име:
JWLELE
Возраст Опсег:
Grownups
Загатка Стил:
3D Загатка
Материјал:
Метал

Поврзани производи