2017 Есен Зима Еден Удар Херој Saitama Oppai OK Јапонија Аниме Sweatshirt Мажите Raglan Дуксери Harajuku Бренд Облека За Возрасни
Ново - 0 %

2017 Есен Зима Еден Удар Херој Saitama Oppai OK Јапонија Аниме Sweatshirt Мажите Raglan Дуксери Harajuku Бренд Облека За Возрасни

Залиха
DEN 849.12
DEN 849.00
Износот:


1 ПРЕВОЗОТ По вашата исплата е примен од страна на Aliexpress , наредби ќе биде предаден во рок од 24 часа, освен празници .Стандардната превозот начин е Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,кој обично трае околу 10-50 работни денови.Тоа зависи од дестинацијата и други фактори. Можете да ги пратите на веб-страницата на цел детал . 2 КОНТАКТИРАЈТЕ Било кој проблем пред да нарачате, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе одговориме на вашите прашања, во рок од 24 часа. 3 ПО ПРОДАЖБА на УСЛУГИ Откако ќе ја прими пратката,ако има некои проблеми со облеката, ве молиме контактирајте со нас одеднаш, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите за вас .Ако не се добие во превозот време или други прашања,ве молиме контактирајте со нас без двоумење. 4 ПОВРАТНИ информации Што зависат од клиентите задоволство да се успее. Затоа позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД се исклучително важни за нас. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве Молиме да ја искористам за момент да го напуштите вашиот позитивен фидбек. Ви благодариме! 5 за ДА DROPSHIPPER Ако сте Dropshipper,добредојдени да не контактирате. 6 ОБИЧАЈ прави Ако еден стил ви треба повеќе од 20 парчиња, и ако имате слики во ПСД или PNG формат, да , ние може да го направи тоа за вас! Whatsapp 86 15737954971

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
HAMPSON LANQE
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Дебели
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Стил:
Јапонија Стил
Материјал:
Памук,Акрилик
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм
Маскирани:
Yes
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Лабава
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Суичери

Поврзани производи