Свитлива Мечка Уво Полнење на батеријата Слушалки Панда Игри Слушалки Со Светлечки LED Светло halloweeen подарок за девојки деца возрасни Телефони
Ново - 28 %

Свитлива Мечка Уво Полнење на батеријата Слушалки Панда Игри Слушалки Со Светлечки LED Светло halloweeen подарок за девојки

Залиха
DEN 1466.40
DEN 1056.00
Износот:


Бесплатен Дар ЗАБЕЛЕШКА : за боите на секој тип се испраќаат од страна на случаен избор! ihens5 Деца Слушалки Мечка Уво Стил Слушалки со LED USB Полнење Жичен Свитлива Водоотпорен Над Увото Гејмерски Слушалки за Девојки,Деца,Момчиња
Карактеристики :
БАТЕРИЈА &ТРАЈНИ & УДОБНО : Доаѓаат со мини полнење преку USB кабел.Направени на животната средина TPE материјал, безбеден и удобен за носење. Вграден-во обем-контролирани circuitry кој обезбедува звук што е во рамките на нивоа се препорачува. Басот е прилично добар и звукот е прилично јасна, погоден за деца,деца,девојки,момчето eardrums. ШАРЕНИ И АТРАКТИВНИ : Cosplay Фенси Мачка Уво со Блескав Светла Дизајн,Симпатична и Модата.Божиќ стилизирана и флексибилни го прави за Уникатен Подарок идеја за пријатели, деца, девојки, жена, девојка, сопруга, ќерка, Cosplay фанови. УНИВЕРЗАЛНА КОМПАТИБИЛНОСТ : Користење на стандарден 3.5 mm џек за слушалки, дело со речиси сите паметни телефони и таблети, како на i Phone, i Pad, i Pod ,Android Телефон, Компјутер и сл. 20 Часа LED Светилка Време : Led светилка време до 20-30 часа и блескав време е за 40 часа. Меѓувреме, тоа е подобро за децата да се носат и слуша за 2 часа, за да се заштитат децата расправа и здравје. ПРЕНОСНИ : Не само што можат да бидат заменети со нови стилски headband, но исто така и задно да се носат и складирање каде што сакате. Се тоа да патуваат, спорт, танц или други затворен или отворен активности МОДА ПОДАРОК : Шарени и привлечни,twistable,bendable,растеглив забава и обликувани како многу симпатична Мечка и да бидете извонредни во секоја прилика.Божиќ & Hallowmasstyled и флексибилни го прави за добар подарок за семејство/пријатели деца или grandkids,девојки,момчиња,девојка,сопруга,ќерка,Cosplay фанови. Спецификација : Свитлива ,Прилагодлив ,Rotatable, патентиран производ
Светлото за дишење, Блескав и трепкање на функција
Универзалната 3.5 mm џек работи со повеќето телефони и музички уреди.
Светлата ќе трепка со ритамот на музиката
Додатоци : Micro USB кабел, Помошен кабел,упатство
Симпатична дизајн за деца,или како подароци. Увото капак и Уво се блескав,Убав!
Батерија направи тоа би можело да блесне за долго време
Компатибилен За Речиси Сите Мобилни Телефони И Таблет КОМПЈУТЕР, итн.
Тип : Жица Контрола
Фреквентен Опсег : 20 Hz - 20 KHz
Отпорност : 32 Ohm +/-15%
Осетливост : 103d B+/-5d B на 1 KHz
Говорник : 40 MM
Приклучок Тип : 3.5 mm Стерео
Должина на Кабел : Околу 1,5 м
капацитетот на батеријата : 200m Ah
Работно време ≥6hours
Време на полнење ≤2hours
номинална моќност:20mw
Максимална моќност:50mw
Полнење интерфејс: микро USB
Полнење напон: 5 V-1 A
Пренос опсег : 10 m
Пакет содржи : 1 * Мечка уши слушалки 1 * прирачник за Корисникот 1 * USB кабелот 1 x 3,5 мм ПОМОШЕН Аудио Кабел 1 * бесплатен подарок

Декларираните карактеристики

Приклучок Тип:
Линија Тип
Безжичен:
Yes
Отпорот:
32Ω
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Функција:
за Видео Игра За Мобилен Телефон,HiFi Слушалки,Обични Слушалки,За iPod
Контрола На Копчето:
Yes
Поддршка СТАН:
No
Чувствителност:
101dB
Број На Модел На:
C4
Водоотпорен:
No
Поддршка Apt-x:
No
комуникација:
Жичен
Безжична Тип:
Никој
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Бренд Име:
ihens5
Линија Должина:
1.5 м
Активен Бучава Отказ:
No
Со Микрофон:
Yes
Конектори:
3.5 mm
Зачестеност Одговор Опсег:
20-20000Hz
Vocalism Принцип:
Динамичен
Стил:
приклучок за слушалки
Led Прозрачна Слушалки:
гејмерски слушалки
Функција:
за iphone, Андроид компјутер, мобилен телефон
Употреба:
за подарок за девојки деца ,За Рутински канцелариска Работа
Функција:
Микрофон, музиката, Поништување Бучава,
Времето на пазарот:
2017
Пакет:
мало

Поврзани производи