MEIKSAY 15ml УВ Гел лак Долго Трае Faux Крзно Гел лак GelLak Гел мастило Lacuqer Gelpolish Esmaltes Полу Постојан Хибрид Va
Ново - 14 %

MEIKSAY 15ml УВ Гел лак Долго Трае Faux Крзно Гел лак GelLak Гел мастило Lacuqer Gelpolish Esmaltes Полу Постојан Хибрид Va

Залиха
DEN 188.64
DEN 162.00
Износот:


Обрнувајќи Внимание!
За Испорака :
1.Ние ќе ја испрати својата цел 1~3 дена кога добивате вашата исплата.(со исклучок на викенд & одмор)
2.Различни земја ќе треба различно време пристигнал.Така pls се обрне внимание и да се чека изненадување дека со трпение.Тоа е вреди да се waitting тоа. Времето за испорака е околу 45-60 дена да повеќето земји,но 90-120 дена да Русија и Бразил .
3. Овој производ е во најниската цена.Ние ќе го испрати по Обична Пошта.Тоа значи без следење на информации на веб-страницата.Со цел да се избегне спорот доаѓа од без следење на информации.Pls не место цел ако оглед на тоа што,но може да се плати за некои такси превозот да го испратите по препорачана пошта на која може да се следи на веб-страницата.Pls контактирајте со нас кога ќе го поставите цел ако имате потреба од тоа.Ви благодариме за вашето разбирање со вашата добрина.
За Спорот :
Pls контактирајте со нас пред сакате да ја отворите некој спор.Без оглед на причините за тоа,спорот не е добар и за нас.Pls контактирајте ме,ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.
За повратни информации :
За вашето задоволство и повратни информации е многу важна за нас.Pls остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ако имате било какви проблеми,pls се чувствуваат слободни да контакт frist.Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Ви благодариме за шопинг во нашата продавница,може да среќа и насмевка биде со вас.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Гел На Ноктите
Количина:
1pcs
Состојка:
Смола
Бренд Име:
MEIKSAY
Број На Модел На:
Y001
НЕТО-WT.:
15ml
Тип:
Гел За Полски
Ефект:
ув гел полски
боја:
топлиот капут Гел
Излечи:
LED или УВ Ламба

Поврзани производи