Ватикан знаме Банер бесплатен превозот Рака Знаме мавтајќи 10pcs/постави државно Знаме во 14*21 см Ватикан нација знаме
Ново - 10 %

Ватикан знаме Банер бесплатен превозот Рака Знаме мавтајќи 10pcs/постави државно Знаме во 14*21 см Ватикан нација знаме

Залиха
DEN 177.60
DEN 160.00
Износот:

8# Рака Знаме Мавтајќи Банер Материјал : 100% Полиестер Банер Големина : 14x21cm Јарболот Материјал : Пластични (PP) Јарболот Димензии : 30cm x 0.5 cm(Дијаметар) Печатење : државното Знаме на Пакет : 10pcs/кутија Со вработените, вклучувајќи златен знаме шапка. На овој линк е за еден модел само,ако сакате да купите знамиња од слободен Случаен комбинации,ве молиме одете на линкот што следи :

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
8#
Употреба:
Национално Знаме
Знамиња & Банери Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
Afortunado
Јарболот Материјал:
Пластични
Тип:
Печатени
Стил:
Рака Мавтајќи
Ткаенини:
Полиестер

Поврзани производи