Канцеларија Лесно носат Документ торба Големи двојно папка Студент канцелариски складирање торба Водоотпорен и издржливи торба за носење
Ново - 12 %

Канцеларија Лесно носат Документ торба Големи двојно папка Студент канцелариски складирање торба Водоотпорен и издржливи торба

Залиха
DEN 312.00
DEN 275.00
Износот:


Декларираните карактеристики

боја:
Црвена, Црна, Морнарско Сина, Сина, Сива, Жолта, Портокалова
Тип:
Документ Торба
Големина:
37*30cm
Обликот:
Торба
Бренд Име:
ZYCC
Број На Модел На:
a405
Материјал:
Водоотпорен платно

Поврзани производи