VIDMID 1-6Y Деца Фармерки Момчиња Тексас панталони Бебе Девојки Фармерки Врвен Квалитет на Секојдневен панталони детска облека пролет leggings 1017 01
Ново - 15 %

VIDMID 1-6Y Деца Фармерки Момчиња Тексас панталони Бебе Девојки Фармерки Врвен Квалитет на Секојдневен панталони детска облека

Залиха
DEN 475.20
DEN 404.00
Износот:


навистина многу многу добар квалитет
за двете девојчиња и момчиња
вие никогаш не ќе го жалам да се купи овој фармерки за вашето бебе
двете девојчиња и момчиња можат да се носат
мека и голема еластична
Брза Испорака Најдобар Квалитет Најниска Цена
Сите стоки се avaible во Парк
Обезбедување На Квалитет
големина : 12 M,18 МИЛИОНИ,24 M,3 T,4 T,5 T,6 T

Декларираните карактеристики

Дете НИ Големина:
12M, 18 МИЛИОНИ, 24M, 5T, 6T, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Декорација:
Се Мијат,Гроздобер
Одговара Тип:
Лабава
Панталона Стил:
Директно
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
VIDMID
Половината Тип:
Средината
Материјал:
Памук
Тип На Објект:
Целосна Должина
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
1-6 години

Поврзани производи