Вештачки Пеперутка Орхидеи Potted растенија свила Декоративни Цвет Смола со зелка садови за Дома Балкон Декорација вазна сет
Ново - 10 %

Вештачки Пеперутка Орхидеи Potted растенија свила Декоративни Цвет Смола со зелка садови за Дома Балкон Декорација вазна сет

Залиха
DEN 1793.28
DEN 1614.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Цвет Стил:
цвет бонсаи
Број На Модел На:
x-032
Бренд Име:
FGHGF
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет + Вазна
Материјал:
Свила
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци, Орхидеи

Поврзани производи