MOONCRESIN 3D Diy Дијамант Везови Божиќ Розова Романтична Коњ Дијамант Мозаик Целосно Дијамант Сликарство Крстот Бод Декорација
Ново - 35 %

MOONCRESIN 3D Diy Дијамант Везови Божиќ Розова Романтична Коњ Дијамант Мозаик Целосно Дијамант Сликарство Крстот Бод Декорација

Залиха
DEN 368.64
DEN 240.00
Износот:


За Дијамант Везови
inished Производ Шоу
Големини на располагање : ве Молиме изберете Материјал : Памук и Круг дијамант употреба : diy дијамант слика ; дијамант везови слика; Ставки вклучени : 1. Доволно смола дијаманти. 2. A4 Модел HD цртежи (вклучувајќи цртежи, боја табела) 3. Се користи за да клип за џвакање вежба пинцети, пластичен послужавник.
За Пакување
Опис : Различни големини за секоја слика, така што на различни кутии или торби меур.
~~~ Купувачот Коментари ~~~
Поголем големина, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2.5x2.5мм. Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу добро! Ако ви треба голем големината на никакви слики, ве молиме контактирајте со нас!
..За Нас..
Нашите дијамант сликарство се полу-готови, не вклучуваат рамка. Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи. И ние ќе сместени 20% повеќе дијаманти! Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме!
..Повратни информации..
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и било неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме!
..Експрес Испорака..
Внимание! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
..Имајте на ум..
Burer ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress berified адреса
..Услови За Продажба..
Ако не сте задоволни со објектот, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Но купувачот треба плати се врати превозот.
Добредојдовте Да Ја Посетите Следниот Пат !

Декларираните карактеристики

Големина:
20x25cm Round Drill, 25x30cm Round Drill, 30x40cm Round Drill, 40x50cm Round Drill, 50x60cm Round Drill, 50x65cm Round Drill, 55x70cm Round Drill, 60x80cm Round Drill, 70x90cm Round Drill
Стил:
Европа
Дијамант форма:
Круг
Материјал:
Смола
Форма:
три-димензионални
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Бренд Име:
MOONCRESIN
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животните
Надворешното Пакување:
Боја кутија или хартиена кеса
Го Поставите Типот:
Дијамант Сликарство Дијамант Везови Дијамант Мозаик
алатки:
употреба:
Тип:
DIY Дијамант Сликарство Крстот Бод
колекции внатрешни детали:
смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс, Pla
Unfinish:
големина на дијамантски:
2.5x2.5mm крстот бод
Дијамант Форма:
Точка Бр.:
MR156

Поврзани производи