Carburetor Јаглерод Нечистотија Џет Отстрани 10 Чистење Игли + 5 Четки Алатка Колекции
Ново - 18 %

Carburetor Јаглерод Нечистотија Џет Отстрани 10 Чистење Игли + 5 Четки Алатка Колекции

Залиха
DEN 114.72
DEN 94.00
Износот:


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : 304 од не ' рѓосувачки челик жица и најлон со вжарено Боја : како што е прикажано на сл Спецификација Должина : 10cm Sik коса должина : 3cm Наежвам дијаметар : 7 / 5 / 4 / 3 / 2mm
Карактеристики 1, со висока густина најлон четка свила производство, има добра флексибилност, lint-слободни. 2, од не ' рѓосувачки челик жица рана, нема рѓа, четка Бинг флексибилни, лесно се деформирани. 3, спирала влакната, во контакт со внатрешниот ѕид на добро, чистење повеќе темелно се чисти.
Предмет : Погоден за игла устата тетоважа опрема, airbrush, спреј пиштол за чистење
Инструкции : 1, четка за лесно со соодветен дијаметар може да чистење и назад. 2, четка глава низ иглата совет, а потоа се претвори четка, на влакната ќе се очисти обично тешко да се мијат сајт. 3, мие со четка по добар за перење и висат да се исуши. 4, ве молиме не користете висока температура, така што нема да ја оштетат влакната.
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакет вклучувајќи : 10 x Чистење Игли 5 x Четки Алатка

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
QILEJVS
Објектот Тежина:
12g
Објектот Волумен:
Други
Материјал Тип:
304 од не ' рѓосувачки челик жица и најлон со вжарено
Специјални Функции:
Чистење Игли
Тип На Објект:
Гуми Поправка Алатки

Поврзани производи