Боречки : Близнаци дизајн бокс дресови muay тајландски т кошула осип guard мма спортот човек кошула т мажите бокс прилагодено rashguards

Боречки : Близнаци дизајн бокс дресови muay тајландски т кошула осип guard мма спортот човек кошула т мажите бокс прилагодено

Залиха
DEN 1368.00
Износот:


Боречки : Близнаци дизајн бокс дресови muay тајландски т кошула осип guard мма спортот човек кошула т мажите бокс прилагодено rashguards Опис на Производот : СТИЛ Долг Ракав RASHGUARD БРЕНД БОРЕЧКИ КОРИСТЕЊЕ ЗА ММА,BJJ,БОКС,БОРБА,GRAPPLING,CROSSFIT ОБУКА ТКАЕНИНА Полиестер /Spandex
средна дебелина
добро се водат и трајни производи за земјата играта
со влага функција за ПЕЧАТЕЊЕ Целосна сублимација печатење
мазна рака чувство, никогаш не пилула се исклучи или да го згаснат
со БОРЕЧКИ логото и убав дизајн уметнички дела КРОИ посебни четири игли шест линии крои, совршено чувство исто како лесна носат КАРАКТЕРИСТИКИ
добро се вклопуваат намали за подобра мобилност
трајни производи за земјата играта
со влага функција со анти-контрола на бендот на полите со оригинални печатење дизајниран од страна на БОРЕЧКИ Големина на Табелата :
Производот Се Покаже :
За Превозот :
** Кога Aliexpress потврдете го вашето плаќање , ние ќе ви одговори на процесот Вашата цел во 3-6 работни дена.
** Секоја цел ќе имаат транспорт број.
** Кина пост Нормално превозот време 15-40 дена, Ако наидете на лоши временски услови,лет влијание,може да биде продолжен за 60 дена.
** E Пакет превозот времето е 5-7 дена. Само САД/ Австралија/велика БРИТАНИЈА/ Канада е достапна.
Купувачот Заштита :
** Враќање ќе биде даден како пари назад или промена на нова. Купувачот плаќа на враќање превозот цена.
** Сите се враќа мора да бидат во нивната оригинална состојба,не defectifve или оштетени
Сопствен Сервис И Промет На Големо :
Имаме еден текстилната фабрика и еден печатење фабрика. Се Фокусира на ММА Облека производство за 6 години , знаевме добро за сите детали на ММА/Cross Fit облека, би можеле да обезбедат Брза и Професионална услуга и Врвен Квалитет на производот .
** Прилагодено печатење : Сублимација печатење, свила/екран печатење
** OEM цел : Ниска MOQ , услуга за Салата, Училиште, Тим, Клуб
** Трговија на големо : голем попуст е достапен. Кој choosed нашата услуга :
Контакт со нас на :
Боречки бренд EST во 2011 година, фокусирајќи се на ММА/BJJ fightwear и Cross Fit носат.Почитување на концептот на"Конкурентна цена, Супериорен квалитет, Врвна услуга", тоа е диво признати од страна на клиентите во целиот свет.
Боречки прерасна од мали облека бренд,во еден од најбрзо растечките и повеќето препознатлив бренд во ММА Борба Носат.Овој пораст доаѓа од посветеност на производство на иновативни,ефикасни перформанси носат и постојано проширување на социјална присуство.
Започнуваме B2 C бизнисот од 2014 година. Обичај цел на ниско MOQ е прифатлив и соодветен дизајн услугата е достапна на нашата страна. Во текот на годините,ние се изгради стабилна соработка со многу ММА брендови како што се ЕП, ХИПНОТИЧКИ, FUJI, ДУШЕКОТ итн.
Trademanager ID : Линда Лиан

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Бокс
Број На Модел На:
MRG-72
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Функција:
Дише,Брз Сува
Материјал:
Полиестер,Spandex
Бренд Име:
БОРЕЧКИ
Ткаенина Тип:
Плетени
is_customized:
Yes
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Поврзани производи