6 компјутери Кул црн гел пенкало 0.5 mm ballpoint Црна боја на мастило рефил пенкала Канцелариски Канцеларија потпис Училиште материјали Canetas F819
Ново - 35 %

6 компјутери Кул црн гел пенкало 0.5 mm ballpoint Црна боја на мастило рефил пенкала Канцелариски Канцеларија потпис Училиште

Залиха
DEN 288.00
DEN 187.00
Износот:


6 компјутери Кул црн гел пенкало 0.5 mm ballpoint Црна боја на мастило рефил пенкала Канцелариски Канцеларија потпис Училиште материјали Canetas F819
Функција :
Инспирација : Coolblack .
Боја на каросеријата : 3 боја на каросеријата.
Мастило боја : Црна боја.
Пишување точка : 0.5 mm.
Тело Материјал : Пластични, безбедно и healty за човечкиот организам и животната средина.
Димензии : Должина 14.2 cm.
Тежина : 10g.
Функција : Гел пенкало / Подарок.
Совет : Ова е 6 парчиња/Многу, се меша со различен дизајн.

Декларираните карактеристики

Тип:
гел пенкало
Број На Модел На:
црно пенкало
Пишување Точка:
0.5 mm
Употреба:
Office & Училиште Перо
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Erasable Или Не:
No
Бренд Име:
VALIOSOPA
Материјал:
Пластични

Поврзани производи