Облека Свадба Невестата Жените Sleepwear nightwear Бела Свадба се Облекуваат Bathrobe Ноќ се облекуваат Дома Gown Sleepwear Nightgown Облекување Gow
Ново - 50 %

Облека Свадба Невестата Жените Sleepwear nightwear Бела Свадба се Облекуваат Bathrobe Ноќ се облекуваат Дома Gown Sleepwear

Залиха
DEN 724.80
DEN 362.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Облека
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Бренд Име:
CINOLE
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Faux Свила,Полиестер
Број На Модел На:
1122
Материјал Состав:
Свила
Сезоната:
Пролет
Ткаенина Тип:
Сатенски

Поврзани производи