ЛОЖ Мини Блокови Кинески Карактер Градење на Цигли за Деца Goku Модел DIY Играчки за Деца Образовни Момче Подароци Аниме 1441

ЛОЖ Мини Блокови Кинески Карактер Градење на Цигли за Деца Goku Модел DIY Играчки за Деца Образовни Момче Подароци Аниме 1441

Залиха
DEN 210.72
Износот:


започнете
крајот
ЛОЖ DIY Градежни Блокови-Мали Тули
Цртан Филм Серија
3 D Сложувалка DIY Зграда Играчки Образовни Интелигенција Блокови за Деца Играчки Детска Подароци
Број на модел : 1433-1442
Пакување Детали : OPP Вреќа
Answer : ___________________________ Note : Ова е малопродажната цена и брод без оригиналната картонска кутија. само Opp Пакување или користете друг Мала кутија. L eave порака за да се потврди товарни јас f треба оригинална кутија,

Декларираните карактеристики

Тип:
Блокови
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 6 години
Бар-кодот:
No
Предупредување:
Мали делови несоодветни за Деца под 3 години
Број На Модел На:
1433-1441
Пластични Блок Форма:
Авто-Заклучување Тули
Бренд Име:
Лож
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Тип:
цртан филм блокови
Occassion:
Образование играчка, Дома декорација, Децата Подароци итн
Пакување:
не оригиналната кутија за оваа цена
Класификација:
Монтажа

Поврзани производи