Фолија Дополнителните Завеса Лажен Со 100pcs Сјајна Ѕвезда Pendant Партија, Свадба, Роденден Брак Соба Позадина Собирање Декорација
Ново - 5 %

Фолија Дополнителните Завеса Лажен Со 100pcs Сјајна Ѕвезда Pendant Партија, Свадба, Роденден Брак Соба Позадина Собирање Декорација

Залиха
DEN 132.00
DEN 125.00
Износот:


Фолија Дополнителните Завеса Лажен Сјајна Балон Pendant Партија, Свадба, Роденден Брак Соба Позадина Собирање Декорација Големина : за 7cm во дијаметар Производ пакување : 100 парчиња ѕвезда, 35g околу 2 листови Фолија Дополнителните Завеса Лажен

Декларираните карактеристики

Повод:
Пол Открие,Свадба,Крштевка & Крштевањето,Свадба & Ангажирање,Роденден
Шема:
Ѕвезда
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
YONGSNOW
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
11-ce116

Поврзани производи