YOOSKE Класичен очила за сонце Мажите Поларизирани Очила за Сонце Машки Гроздобер Метал Возење Очила Огледало Наочари UV400
Ново - 45 %

YOOSKE Класичен очила за сонце Мажите Поларизирани Очила за Сонце Машки Гроздобер Метал Возење Очила Огледало Наочари UV400

Залиха
DEN 841.44
DEN 463.00
Износот:

YOOSKE Авијација Поларизирани очила за сонце Мажите Класичен Возење Сонце Очила Машки Бренд Дизајнер Гроздобер " очила со UV400 Очила

Декларираните карактеристики

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Рамка Материјал:
Легура
Стил:
Пилот
Бренд Име:
yooske
Оптички Леќи Атрибут:
Огледало,Поларизирана,UV400
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Висина:
50mm
Леќа Ширина:
60mm
Број На Модел На:
8722
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
zk:
4546
Оптички Леќи Атрибут:
UV400

Поврзани производи