4/8 подножјето на возилото допрете , нога многу тапа медицински педалата миење на рацете уред јавно место нога педалата за заштеда на вода

4/8 подножјето на возилото допрете , нога многу тапа медицински педалата миење на рацете уред јавно место нога педалата за заштеда

Залиха
DEN 1151.52
Износот:


тапа експерт , ние само го продаде тапа , фабрика продажба директно
кој ви треба , pls додади белешка , ви благодарам многу !

Декларираните карактеристики

Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Инсталација Тип:
дек монтирани
Спреј Тип:
Никој
Материјал:
Цинк Легура
Бренд Име:
Vidric
Површински Третман:
Полиран
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Број на Дупки за монтажа:
2 Дупки
Стил:
Современа
Ладно & Топла Вода:
No
Функција:
Thermostatic Чешми
Површина По Завршувањето:
Дувачкиот
Број на Рачки:
Една Рачка
Rotatable Или Не:
Опремени
Број На Модел На:
9.22
Вентил Core Материјал:
Дувачкиот

Поврзани производи