Diecast Воен Џип Модел, Армијата Играчка Автомобили Со Подарок Кутија/Openable Врати/Music/Слаб/Повлечат Функција Како Сувенир За Деца
Ново - 15 %

Diecast Воен Џип Модел, Армијата Играчка Автомобили Со Подарок Кутија/Openable Врати/Music/Слаб/Повлечат Функција Како Сувенир

Залиха
DEN 854.40
DEN 726.00
Износот:


Декларираните карактеристики

боја:
Црна, Camoufalge зелена, Сина
Карактеристики:
Diecast,Музички,Мини,Се Повлече Назад,Електронски,Модел,Светкави
Бренд Име:
Сонот Станува Вистина
Скала:
1
сертификација:
3C
Брод/Поморски Брод:
Други
Број На Модел На:
воен џип
Предупредување:
no
Бар-кодот:
No
Материјал:
Метал
Тип:
Автомобил
3C:
Сертификат
Возраст Опсег:
2-4 Години
Место на Потекло:
CN
Име:
Jeep
боја:
multicolor
Пластични Тип:
ПВЦ/ABS/PE/PC/PP/ABS
Материјал:
Метални + Пластика + Гума
Големина:
16.5cm*7.5cm*8cm
Фестивал:
Фестивал Подарок
Функции :
Светлината+Музика+Повлече Назад функција+Openable врати
Сертификати за Безбедност и Квалитет :
EN71+ EN62115
Пакет:
Прозорецот Кутија

Поврзани производи