Наставникот Накит Наставник Подароци Што е Потребно ГОЛЕМО Срце да им Помогне на Обликот Малку Умови Сребрена Pendant Куче Ознака Keychain
Ново - 21 %

Наставникот Накит Наставник Подароци Што е Потребно ГОЛЕМО Срце да им Помогне на Обликот Малку Умови Сребрена Pendant Куче Ознака

Залиха
DEN 30.24
DEN 24.00
Износот:


Pendant Големина 3 * 3cm
Пред да се купи
1 : На сликата можеме да го покаже е 100% Вистински Објект Фотографија.
2 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може многу малку од горенаведените слики
3 : големината може да има 2-3cm се разликува поради maunal мерење.
4 : ве молиме игнорира ознака големина доаѓа со крпа. Ознаката големина на Кинески. Ние сме 1 или 2 димензии помали од Европскиот и Американскиот народ.па ве молиме да се споредат детали големини со твое пред да го купите!
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!! Користи слична облека да се споредат со големина.
Начин На Плаќање
Прифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.
Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.
Превозот Услови
Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.
Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.
Ние брод понеделник - сабота со исклучок на празници. Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса.
Стандард на Услуги трае околу 18-25 работни дена. Ве молиме имајте во предвид дека оваа услуга НЕ е trackable.
Експедитивни Услуги трае околу 10-15 дена. Тоа е trackable од вашата земја поштата веб-сајт Или (Кина ЕМС веб-страница).
Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.
Се Враќа Рок
Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова.
Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување.
Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис.
За Нас
По 4 години успешна продажба на e Bay, решивме да започнеме нашиот нирвана. Ние сме во моментов се специјализирани во женска и Дете е Мода. Ние го цениме секој поединечен клиент, како и трговија на големо со клиентите. Нашиот магацин се наоѓа во Yiwu, најголемиот мали артикли на пазарот во Кина. Ние нудиме на нашите клиенти неверојатно заштеди во споредба со цените понудени од страна на традиционалните трговците на мало за слични или идентични производи. Ние обезбедуваме мајчин јазик сервисот на англиски, француски и Кинески.
Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.
Понудата Со Доверба!

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
zheFanku
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
KEY0037SV
Материјал:
Метал
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
/
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Единица:
парче

Поврзани производи