Нова Модерна Луксузна LED Кристал RainDrop Спирала Pendant Светилка Лустерот Лофт Спални Вила Diningroom

Нова Модерна Луксузна LED Кристал RainDrop Спирала Pendant Светилка Лустерот Лофт Спални Вила Diningroom

Залиха
DEN 3839.52
Износот:


Големина : како што побара(ако сте треба други големини,pls. контактирајте со нас) Извор на Светлина : GU10 (Не се Вклучени) (различни големини ќе треба различни количина на светлина) (Не се Вклучени) Напон : 110 V~120 V / 220 V~240 V Материјал : Стакло, од не ' Рѓосувачки Челик Боја : Хром Позлатен & Јасно Олово време : 3 дневна Одличен квалитет на ОЕМ Тела Собранието бара ве Молиме имајте во предвид превозот и ракувањето не се вклучени давачки, локалните даноци или било која друга увоз такси. Клиентот е одговорен оние такси

Декларираните карактеристики

Боја На Каросеријата:
D20CM H80CM 1Bulb, D20CM H120CM 1Bulb, D25CM H120CM 1Bulb, D35CM H150CM 4Bulb, D45CM H180CM 4Bulb, D45CM H220CM 4Bulb, D55CM H180CM 6Bulb, D55CM H220CM 6Bulb, D60CM H200CM 9Bulb, D60CM H250CM 9Bulb, D80CM H250CM 13Bulb, D80CM H300CM 13Bulb
Тип На Објект:
Pendant Светла
Стил:
Модерна
Број на извори на светлина:
5
Гаранција:
2 години
Тело Материјал:
Кристално
Заврши:
Полиран Челик
сертификација:
CE,FCC,ССА,CCC
Напон:
90-260V
База Тип:
GU10
Место:
Хотел, Сала,Студија,Хотел, Сала,Салон,Господар Спална соба,други спални соби
Техника:
обложено
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
1
Осветлување Област:
10-15square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
Бренд Име:
ASKMORE
Е dimmable:
No
Примена:
Трпезарија
Е Светилки Вклучени:
No
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Напон:
110-240V

Поврзани производи