1 BUC Креативни Транспарентна Пластика 4 Мастило Боја Креативни Топка-Точка Пенкало Ballpoint Пенкало Office Бизнис Топката Пенкало Студент Подарок Pen
Ново - 37 %

1 BUC Креативни Транспарентна Пластика 4 Мастило Боја Креативни Топка-Точка Пенкало Ballpoint Пенкало Office Бизнис Топката

Залиха
DEN 52.80
DEN 33.00
Износот:

Опис 1 BUC Креативни Транспарентна Пластика 4 Мастило Боја Креативни Топка-Точка Пенкало Ballpoint Пенкало Office Бизнис Топката Пенкало Студент Подарок Pen
Состојба : Brand New + Висок Квалитет !
Материјал : Пластика
Тежина : Околу 12.5 g
Мастило Боја : Црвена, Сина, Црна, Зелена
Големина : За Должина 13.8 cm
Пакување Листа : 1 * Ballpoint Пен
Боја се испраќаат од страна на случаен избор!!!
Поради различни следи и светлината, вистинската боја на објект кој ќе го добие можеби малку поинаква од слики. И мала грешка на големина е предизвикана од рачно мерење.Ви благодариме! Производ Фотографии

Декларираните карактеристики

Мастило Боја:
Мулти-Обоени
боја:
случаен боја
Бренд Име:
BLINGIRD
Erasable Или Не:
No
Пишување Точка:
0.7 mm
Број На Модел На:
BI-N199
Употреба:
Office & Училиште Перо
Материјал:
Пластични
Новина:
Yes
Тип:
Ballpoint Пен
Тип:
Ballpoint Пен
Пакување:
OPP вреќа

Поврзани производи