Facever Метален Хром Телефон Случај За Nokia 3 Nokia 5 Nokia 6 Мат Хром Браник Меки Силиконски Анти-отпечатоци Задниот Поклопец
Ново - 30 %

Facever Метален Хром Телефон Случај За Nokia 3 Nokia 5 Nokia 6 Мат Хром Браник Меки Силиконски Анти-отпечатоци Задниот Поклопец

Залиха
DEN 225.60
DEN 158.00
Износот:

Facever Метален Хром Телефон Случај За Nokia 3 Nokia 5 Nokia 6 Мат Хром Браник Меки Силиконски Анти-отпечатоци Задниот Поклопец
Објектот Descreption :
Купувачот Читање
1.За Плаќање
Ние ги поддржува следниве методи на плаќање :
2.За Испорака
А Превозот И Предавање
Ние ќе земе различни канали според карактеристиките на стоката за превоз . Тоа може да достигне повеќе од 200 земји и региони. Ние и ветуваме дека сите налози ќе бидат издадени во рок од четири дена. Бидејќи на различни канали за да пратите информации за дисплејот време ќе бидат различни, поштенски парцели обично 1-4 дена покажа дека меѓународната курир обично 1-2 дена, ако се судрите со конгестија, следење на информациите за време на екранот ќе биде продолжен.
А За Царински И Тарифни
Поштенски парцела генерално не се произведуваат тарифи, но различни земји царинските прописи, царинење време ќе бидат различни, ве молиме навремено следење на информации, контактирајте ги вашите локални поштата ако е потребно.
Меѓународни курир обично произведуваат тарифи, ве молам, разберете ги локалните обичаи даночни стандарди, па како да се избегне царинската прашања предизвика производ да се врати или уништи, ако е потребно, консултирајте се со вашиот локално царинење компанија или пренесувајте информации на локално царинење. На крај, ви посакувам среќен шопинг, ви благодарам многу за вашата поддршка.
3.Наплата & Политика
Бидејќи тоа е меѓународен транспорт, трошоците и времето цената е релативно голема, па ние придаваат големо значење на квалитетот на производот. ние ќе ги провери строго, ако Само во случај доби оштетени производ, ве Молиме контактирајте со нас. Со цел да се интересите на вашата,Бидете сигурни да проверите на пакетот пред да потпишат, и да ни испрати слики. ние ќе спроведе ревизија во согласност со специфичните околности на производи за да им помогне да се реши овој проблем, ќе имате можност да уживате во повеќе попусти.
Ако сакате да ја размена или вратите производот, И производот не имате било каква штета, само треба да се плати се врати превозот, ние ќе ви испратиме нов производ, откако ќе го добиете производот.
Ви благодариме за вашата поддршка и разбирање.
4.Повратни информации
Ако се чувствувате задоволни, ве молиме да ни даде на 5 ѕвездички, тоа ќе биде најголемиот поттик за нас и за вас да се создаде подобра услуга.Секој напор само за да ви даде подобро чувство, придружени со искрена.Ви благодарам многу!

Декларираните карактеристики

Материјал:
За Nokia 3, За Nokia 5, За Nokia 6
Мало Пакет:
Yes
Големина:
5 inch, 5.2 inch, 5.5 inch
дизајн:
Обична,Бизнис,Метален,Мат,Транспарентна
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Карактеристики:
Металик, Хром
Компатибилен Бренд:
Nokia
Тип:
Монтиран Случај
Бренд Име:
Facever
Компатибилен Nokia Модел:
Nokia 3, Nokia 5, Nokia 6
боја:
Злато, Сива, Црвена
Материјал:
Силиконски Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни, Анти-нула, Анти-удар
Тип:
хром случај
Функција:
Handhelp Удобност, Ултра Тенки, Метален
Мало Пакување:
OPP вреќа
Трговија на големо:
5% Попуст На Повеќе Од 3 Дел

Поврзани производи