Одржување делови Замени перница за Маршал следи слушалки. Lossless квалитет на звукот уво влошки/earmuffs

Одржување делови Замени перница за Маршал следи слушалки. Lossless квалитет на звукот уво влошки/earmuffs

Залиха
DEN 436.32
Износот:


Опис На Производот
Пакет се вклучени :
1. Замена Earpads Компатибилен Со Маршал следи Удобно Earpads ( Lossless квалитет на звукот) ;
2. Производи се во согласност со Европските ROHS заштита на животната средина барања;
3. 2 Парчиња=1pair;
4. Боја : Црна
4
Производ Слики Биле Однесени Во Вид
100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Материјал : Помек Leatherette и Пена
Совршено Се Вклопуваат
Овој Модел Е Компатибилен Со Маршал следи Слушалки
Нарачана(Тоа е оригинал, за Маршал монитор )

Декларираните карактеристики

Приклучок Тип:
Линија Тип
Бренд Име:
V-MOTA
Безжичен:
Yes
Водоотпорен:
No
комуникација:
Жичен
Поддршка Apt-x:
No
Отпорот:
32Ω
Зачестеност Одговор Опсег:
8-25000Hz
Активен Бучава Отказ:
No
Со Микрофон:
Yes
Чувствителност:
123dB
Конектори:
3.5 mm
Vocalism Принцип:
Динамичен
Контрола На Копчето:
No
Поддршка СТАН:
No
Функција:
За Мобилен Телефон,HiFi Слушалки,Заеднички Приклучок За Слушалки
Број На Модел На:
следи
Безжична Тип:
Bluetooth
Стил:
приклучок за слушалки
Контрола На Јачина На Звук:
No
Линија Должина:
2.4 m

Поврзани производи