200pieces бесплатен превозот авто делови инјектор за гориво универзална viton oring за јапонија автомобили (АЈ-O2012,7.52*3.53 mm)

200pieces бесплатен превозот авто делови инјектор за гориво универзална viton oring за јапонија автомобили (АЈ-O2012,7.52*3.53

Залиха
DEN 1281.12
Износот:


ОПИС НА О-ПРСТЕНИ :
200pieces бесплатен превозот авто делови инјектор за гориво универзална viton oring за јапонија автомобили (АЈ-O2012,7.52*3.53 mm)
одговара за многу бош инјектор ,denso инјектор и 80% инјекторите во пазарот.
топла продажба !
големина : 7.52*3.53 mm
единица тежина : 0.65 g
бои : кафеава и црна
(pls забелешка која боја ви треба ,ние ќе ви испрати црна ако не е забелешка .ви благодарам !)
ПАКЕТ :
200pcs во polyness zip-заклучување на торба ,а потоа ставете лебл дека печатење на дел НЕ.и квантитетот на вреќа
Или во зависност од вашиот пакет.
минатата картон надвор да превозот !
ПРЕВОЗОТ :
1.Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
2.EMS
3.E-пакет
4.DHL
5.ТНТ
6.Fexed
7.Исто така, ние може да го користи превозот вашите назначени спедитор.
ИСПОРАКА :
1. 3-10 дена откако доби на вашата исплата .
ПЛАЌАЊЕ :
1. ЗАЧУВАМ
2. СМЕТКА
3. PAYPAL
4. Оценувањето на плаќање.
ЗА ТВОЕ :
Почитувани ,ние сме двете фабриката и трговија co.LTD,spealized во Авто Резервни делови ,добредојдовте на истрага нас за детали.
Ви благодариме за вашето пребарување
ASLO МОЖЕМЕ ДА ГО ПРОДАДЕ ПОПРАВКА КОЛЕКЦИИ

Декларираните карактеристики

Објектот Должина:
7.52*3.53mm
Бренд Име:
ayounes
BMW Модел:
325is
325is-Година:
1991
За Возило Брендови/Модел:
BMW
is_customized:
yes
Материјал Тип:
VITON
Големина:
7.52*3.53 mm
color1:
Црна
color2:
Браун
Место на Потекло:
wenzhou,кина
Име На Модел:
O2012
Автомобил Производител:
Заменлив

Поврзани производи