Протеини Кордицепс Печ Дише Половината Слабеење Тример Појас Се Изгуби Стомак, Болки Во Стомакот Врзивно Бенд, Болка Во Грбот Поддршка Подготвуваат Бенд
Ново - 10 %

Протеини Кордицепс Печ Дише Половината Слабеење Тример Појас Се Изгуби Стомак, Болки Во Стомакот Врзивно Бенд, Болка Во Грбот

Залиха
DEN 1056.00
DEN 950.00
Износот:


започнете
крајот Zcargel Топла Продажба на Мажите Еластична Дише Половината Слабеење Тример Појас се Изгуби Стомак, болки во Стомакот Врзивно Бенд, Болка во Грбот Поддршка Бенд Подготвуваат За производ Големина L вкупна должина : 95 cm/37.40 инчен Ширина 27cm, целосно завиткан масти Прилагодливи велкро затворање Тоа е многу добро за дебелите луѓе, спорт и фитнес луѓе, sedentary население, lumbar ' рбет болест Хигроскопна, дише и лесен, па можете да го носат за долго време сакате опис на Производот Големина : L : должина : 95 cm/37.40 инчен XL : вкупна должина : 105 cm/41.33 инчен XXL : вкупна должина : 115 см/45.27 инчен XXXL : вкупна должина : 125 cm/49.21 инчен

Декларираните карактеристики

Големина:
L, XL, XXL, M
Тип На Објект:
Губење На Тежината Креми
НЕТО-WT.:
1 buc
Број На Модел На:
Топла продажба
Тип:
Слабеење Обвива
Бренд Име:
дон билка

Поврзани производи