THINKTHENDO Жените Бикини рачно изработени костими за капење Капчиња Плажа Бански прикривање на Плетени
Ново - 18 %

THINKTHENDO Жените Бикини рачно изработени костими за капење Капчиња Плажа Бански прикривање на Плетени

Залиха
DEN 233.28
DEN 192.00
Износот:

32 инчен Боја : Црна, Бела Количина : 1 Компјутер Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти. Земавме овие фотографии од самите себе. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.THINKTHENDO Жените Бикини рачно изработени костими за капење Капчиња Плажа Бански прикривање на Плетени
Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Чиста рачно изработени Внатрешна обвивка за двоен слој во облик на Триаголник bralette во црна или бела Отстранлив влошки за турка Екстра долг на рака, без да се прилагоди стегање и looseness Отстранлив влошки за турка Шаблон тип : Геометриска/Солидна Половината : Средината на Половината Рака тип : Оглавник Материјал : памук мешавина/ светло Димензии : 23 x 44cm/9.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Која големина може да се вклопи во мене? Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Е производ исто како и фотографии? Да, сите фотографии се реални. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 x рачно изработени костими за капење Капчиња Плажа Бански (без мало пакет)
Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Врз основа на досегашното искуство. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ).

Декларираните карактеристики

Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
THINKTHENDO
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Материјал:
Памук
Материјал:
Памук мешавина

Поврзани производи