9pcs/set кукли Високо-одделение за Чистење за Полнење за Девојка Барби Кукли Домаќинство чистење алатки за барби кукли додатоци
Ново - 15 %

9pcs/set кукли Високо-одделение за Чистење за Полнење за Девојка Барби Кукли Домаќинство чистење алатки за барби кукли додатоци

Залиха
DEN 191.52
DEN 163.00
Износот:

Име : еден сет =9pcs Не вклучувајќи кукла или други додатоци!
Плаќање :
1.Ние ја прифатат плаќање Aliexpress поддршка.
Visa, Master Card, Маестро, American Express, Преведување, Webmoney, Yandex.Пари, Western Union, QIWI, ДОКУ, Mercado Pago, Boleto,
bancontact, TEF, безбедност, Giropay, Sofort Банкарство, Carte Bancaire (Carte Сино), Przelewy24, СМС Плаќање во Русија (МТВ, Mega Fon, Beeline,
TELE2), Паричните средства за Плаќање (Euroset, Syvaony, руски Пост), и Ali Express Џеб
Пратката И Ракувањето Со :
1.Пратката ќе се организира во рамките на 1-7 бизнис дена откако плаќање е завршена.
2.Ве молиме да ја потврдите вашата цел адреса одговара на вашиот превозот адреса.
3.Тоа обично трае околу 10-60days испорака по превозот, тоа можеби малку одложи за време на празник, ве молиме почекајте со трпение.
За Повратни Информации : 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен(5 ѕвезди) повратни информации . Ние навистина ќе го ценат тоа. 2. Неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратна информација нема да се реши било каков проблем или ви донесе никаква корист од тоа право? Така ни дава шанса да се реши проблемот пред да го направат тоа. Благодарам многу.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Број На Модел На:
Нови
Форма:
1/6
Пластични Тип:
ПВЦ
Бренд Име:
UbuyUsave
BJD/SD Атрибут:
Додатоци
Пол:
Девојки
Материјал:
Пластични
Тип:
Додатоци
Mfg Серија Број:
Начин на живот

Поврзани производи