43pcs Силна Водат Гума Бендови Отпор Отпорност на Висока Температура за Лабораториски Office Home Движат Снабдување со Бесплатен простор за Складирање Кутија

43pcs Силна Водат Гума Бендови Отпор Отпорност на Висока Температура за Лабораториски Office Home Движат Снабдување со Бесплатен

Залиха
DEN 335.52
Износот:


Руските купувачи ве молиме наведете вашето име и презиме! Полно име е вашето име + татково име + презиме.
Карактеристики :
1. 100% сосема нов;
2. Изработени од природна гума, без мирис, р esistant висока температура ;
3. Силна способност да се водат, тоа може да се поместуваат околу 4 пати;
4. Дебелината на гумени бендот е 1.6 mm.
Пакет Содржина :
1. Гума бендови (Периметар*Width=120*4mm) : 20 компјутери
2. Гума бендови (Периметар*Width=200*5mm) : 15 компјутери
3. Гума бендови (Периметар*Width=240*10мм) : 8 компјутери
4. Складирање кутија (L*W*H=118*72*35mm) : 1 buc
Сите слики се вистински фотографии :
Забелешка за испораката :
Превозот време за многу земја, нормално е 7 - 39 работни дена (Русија 10 - 60 работни дена, Бразил 25-80 работни дена ), освен празници.
Сепак кои превозот модел ќе го изберете, ве Молиме да ни веруваат. Ние ќе го избере најдобриот превозот модел и испрати објектот во рок од 2 дена (освен празници) по потврди вашата исплата. Ќе добиете пакет во времето.
Треба да биде одговорен за плаќање на царинските давачки и јасно царинската ако постојат тарифи.
Answer : ___________________________ NOTE :
БИЛО КАКВА ШТЕТА ВО ТЕКОТ НА ИНСТАЛАЦИЈАТА НЕ Е НАША ОДГОВОРНОСТ И НЕ СЕ ПОКРИЕНИ СО ГАРАНЦИЈА. ВЕ МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ ЈА КОМПАТИБИЛНОСТА ПРЕД ДА КУПИТЕ.
Повратни информации : Ние ќе се потрудиме да ви остави поттикне позитивни повратни информации во шоуто на благодарност за вашата набавка. Ако поради било која причина постојат било какви прашања поврзани со нашите производи или на нашите услуги ве молиме да се направи обид да се допрат до нас, така што ние може да го реши ова прашање за вас. Повратни информации е најважната предност на Aliexpress на продавачот, а ние се стремиме да имаат совршен повратни информации од секој клиент. Па така, ако нешто не ви се допаѓа, ве молиме да ни даде шанса да се направат нештата десно.

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
EKB-550
Standard or Nonstandard:
Nonstandard
Обликот:
Прстен Заптивка
Материјал:
Гума

Поврзани производи