бесплатен превозот xvggdg 90 x 150 см Мексико Знаме на Мексиканската Држава Затворен Отворено Банер Pennant Дома декорација полиестер банер

бесплатен превозот xvggdg 90 x 150 см Мексико Знаме на Мексиканската Држава Затворен Отворено Банер Pennant Дома декорација

Залиха
DEN 139.20
Износот:

Мексико Знаме на Мексиканската Држава Затворен Отворено Банер Pennant Дома декорација полиестер банер Мексико знаме
Карактеристики
- Изработени од висококвалитетен полиестер, стабилност и издржлив
- Со јарболот обвивка на левата страна, другите три страни sewed од машина
- Големите партии, фестивали, историски настани, воените прилики итн
Спецификации
Големина на : Прибл 90x150cm
- Материјал : Полиестер ткаенини
- Боја : Како што е прикажано на слики
Пакетот Вклучува
- 1x Мексико Знаме

Декларираните карактеристики

Големина:
90 x 150cm
Знамиња & Банери Материјал:
Полиестер
Тип:
Печатени
Јарболот Материјал:
Пластични
Стил:
Летање
Бренд Име:
xvggdg
Ткаенини:
Primaloft
Употреба:
Национално Знаме

Поврзани производи