Случај За Huawei MediaPad T3 7 TPU Силикони Случај Покрие T3 7.0 инчен Школка за заштита Заштитник BG2-W09 Таблета T37 WIFI Мека Случај
Ново - 5 %

Случај За Huawei MediaPad T3 7 TPU Силикони Случај Покрие T3 7.0 инчен Школка за заштита Заштитник BG2-W09 Таблета T37 WIFI

Залиха
DEN 353.28
DEN 336.00
Износот:


Може да го поддржи, погодно сметководствената вредност, погодни за употреба, високо квалитетен материјал
Силиконски TPU(Мека)
Применливи таблета големина : 【 За Huawei Media Pad T3 7.0 】【Нови 2017 】 BG2-W09 7.0 инчен
Други модели не се достапни
Можете да ги користите само WIFI верзија, 【не 3 G верзија】 Ултра Тенок поддршка на пишување на текст за статистика, анти земјотрес,Многу издржливи,Случај

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
AJIUYU
Должина:
19cm
Број На Модел На:
За MediaPad 7 T3
Апликацијата Лаптоп Големина:
8
Ширина:
11cm
Материјал:
силикон
Функција:
Мека,Капка отпор,Shockproof
Пакет:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Стил:
бизнис
Модел Компатибилност:
За Huawei BG2-W09
Компатибилен Бренд:
За Huawei

Поврзани производи