марами 17 Есен и зима нови жените мода свила шамија ,2 бои се розева,сина,шамија, Луксузни Плоштадот Shawl за Дама
Ново - 35 %

марами 17 Есен и зима нови жените мода свила шамија ,2 бои се розева,сина,шамија, Луксузни Плоштадот Shawl за Дама

Залиха
DEN 1680.00
DEN 1092.00
Износот:

Опис На Производот
Топла Продажба ID : 7010 20% попуст US$ 17.50 /парче 22.00 100 45% ПОПУСТ US$ 19.25 /парче 35.00 100 45% ПОПУСТ US$ 19.25 /парче 35.00 100 45% ПОПУСТ US$ 19.25 /парче 35.00 100 45% ПОПУСТ US$ 19.25 /парче 35.00 100 45% ПОПУСТ US$ 19.25 /парче 35.00 100 45% ПОПУСТ US$ 19.25 /парче 35.00 100 45% ПОПУСТ US$ 19.25 /парче 35.00 100 45% ПОПУСТ US$ 19.25 /парче 35.00 100 45% ИСКЛУЧУВАЊЕ US$ 19.25 /парче 35.00 100 45% ПОПУСТ US$ 19.25 /парче 35.00 100 45% ПОПУСТ US$ 19.25 /парче 100 35.00

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
XiuKe
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Свила
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Моден
Марами Тип:
Шамија
Марами Должина:
80см-100cm
Број На Модел На:
XKH170920
Тип На Објект:
Марами
боја:
жолта,сина,зелена
Големина:
88x88
Материјал:
Twill Свила
thinckness :
14mm
Шамија тип:
плоштад шамија,handbend,косата scaf
Одделот на законот:
Се носи околу вратот, главата
Миење и одржување:
Рачно перење ,Хемиско чистење,на машина за перење

Поврзани производи