0.6x2m 60cm широк Multicolor прозорец филм гравирани стаклени прозорец за приватност филм прозорец налепница за домашна декорација

0.6x2m 60cm широк Multicolor прозорец филм гравирани стаклени прозорец за приватност филм прозорец налепница за домашна декорација

Залиха
DEN 469.92
Износот:


0.6x2m 60cm широк Multicolor прозорец филм гравирани стаклени прозорец за приватност филм прозорец налепница за домашна декорација
Здраво драги,ако треба други големина или стил,ве молиме контактирајте со нас

Декларираните карактеристики

Површински Третман:
Земјите-Членки,Непроѕирни,Матирано / Гравирани
Функција:
Самолепливи
Функција:
Декоративни,Експлозија-Доказ,Топлинска Изолација
Број На Модел На:
60cm широк Multicolor прозорец филм
Бренд Име:
funlife
Тип:
Стакло Филмови
Материјал:
ЕКО ПВЦ
Стил:
60cm широк Multicolor прозорец филм
Големина:
0.6x2m
Широк:
60см
Должина:
200cm

Поврзани производи